Hakkımızda

Cast Ajans Çocuk Hakkında

Biz Kimiz?

Reklam, dizi, film, katalog çekimlerindeki çocuk oyuncu ihtiyaçları, firmamızın profesyonel hizmetleri ile karşılanmaktadır. Alanında uzman ekibimiz, çocuklarınızın bedensel ve zihinsel gelişimini olumsuz yönde etkileyebilecek her türlü durumdan onları korumak ve doğru bir yol belirlemek adına her zaman çalışmaktadır.

Cast Ajans Çocuk , çocukların sosyal ve kültürel alanda kendilerini geliştirebilmeleri ve hayata daha kolay adapte olabilmeleri için onlara yardımcı programlar oluşturmaktadır. Okul hayatlarında, ev ödevlerinde geri kalma gibi karşılaşabileceğiniz problemler çocuğumuzun ailesi ve ekibimizin koordineli çalışmaları ve sürekli iletişim halinde olmaları ile bir soruna dönüşmeden önce önlenmektedir.

Çocuklarımızın medya sektöründe, kendilerini her gün geliştirerek ve her gün daha çok adapte olarak hem hayatlarında, hem de sektörde başarı kazanmaları en birincil hedefimizdir. Öz güven sahibi, sosyal ve mutlu çocuklar olmaları, okul hayatlarına olan adaptasyonlarını kaybetmemeleri ve geleceğe umutla bakabilmeleri için; Cast Ajans Çocuk, çocuklarımızın her zaman arkasında durmak ve onların hakkını sonuna kadar savunmak ile yükümlüdür.


Cast Ajans Çocuk ve Cast Hizmetleri, bir "Dora Yapım ve Prodüksiyon" markasıdır.