Bebek Ajansları ve Bebek Reklam Ajansları

Bebekler İçin Ajans
16 Şubat 2018
çocuk oyuncu ajansları
ÇOCUK OYUNCU AJANS ve Çocuk Oyuncu Başvurusu
7 Mart 2018
Hepsini Gör

Bebek Ajansları ve Bebek Reklam Ajansları

Ünlü markaların ve büyük yapım şirketlerinin tüm çocuk ve bebek oyuncu ihtiyaçlarını karşılayan Cast Ajans Çocuk firması, bünyesine katmak ve projeler için seçilmek üzere bebek adaylar aramaktadır.

Bebek Ajansı Hizmetleri

Cast Ajans Çocuk, bebek ajansı hizmetleri ile sektöre hızlı bir giriş sağlamıştır. Verdiği üstün hizmet ve kalite anlayışı ile ailelerin de desteğini kazanarak, yükselişini sürdürmektedir. Hayatımızın en önemli kişileri olan çocuklarımızın, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamında bulunmalarını sağlamak, ajansımızın en önem verdiği kurallardandır. Ticari kazançtan çok, memnun aileler ve çocuklar ile uzun soluklu bir anlaşma içinde olmak ajans için daha önemlidir. Projede rol alacak bebek oyuncumuza uygun çalışma saatleri ve koşulların sağlanmasında aktif rol oynayarak, yapım şirketi ile ailelerin arasındaki anlaşmayı sağlamak da ajansın öncelikli hedeflerindendir. Bebek reklam ajansları hizmetlerimiz de büyük reklam şirketleri ve markalar ile paralel olarak gerçekleştirilmektedir.

Bebek Ajansları Başvuru

En iyi bebek ajansları, denince akla gelen Cast Ajans Çocuk, basit bir ön başvuru sistemi ile çalışmaktadır. Online şekilde bilgilerin ve fotoğrafların gönderildiği sistem, cast direktörleri tarafından incelendikten sonra ailelere kısa sürede dönüş sağlanmaktadır. Siz de bebeklerinizin; reklam, dizi, film, katalog çekimi gibi projelerde yer almalarını istiyorsanız online başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru Yap