Bebek Ajansı ve Bebek Reklam Ajansları

çocuk oyuncu ajansları
ÇOCUK OYUNCU AJANS ve Çocuk Oyuncu Başvurusu
7 Mart 2018
ÇOCUK CAST AJANSLARI
6 Mayıs 2018
Hepsini Gör

Bebek Ajans ve Bebek Reklam Ajansları

Bebek Ajans ve Reklam ajansları içerisinde en ünlü markaların ve en iyi bebek reklam şirketlerinin tüm bebek oyuncu ve bebek model ihtiyaçlarını karşılayan Cast Ajans Çocuk ekibi olarak, bebek reklamları için model kataloğumuza eklemek ve reklam yapım şirketlerine sunmak üzere bebek model ve oyuncu adayları aramaktayız.

Reklam, Bebek ve Bebek Reklam Ajansı

Reklam sektörü şüphesizdir ki her birimizin gerek televizyonlardan, gerek sosyal medyadan, gerekse yazılı basından aşina olduğumuz bir cast sektörüdür. Oyuncu ve model sirkülasyonu ile, birçok kişiye kendini gösterme fırsatı vermekle beraber oyunculuk ve modellik dünyasının kapılarını aralar.

En iyi bebek ajansları içerisinde kendini en üste çıkarmış olan ekibimiz, bebek ajans ve bebek reklam hizmetleri ile ailelerin de desteğini kazanarak yükselişini sürdürmektedir. En değerli varlıklarınız olan bebek ve çocuklarımızın, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamında bulunmalarını sağlamak, bebek reklam ajansı olarak en önem verdiğimiz kurallardandır. Siz ailelerin memnun olması, bebek ve çocuk modellerin kendini güvende ve mutlu hissetmesi, bebek model ve reklam ajansı olarak bizler için öncelik taşır. Reklam çekimlerinde rol alacak bebek model ve oyuncumuza uygun çekim saatleri ve koşulların sağlanması yine öncelikli görevlerimizdendir. Bebek reklam ajansı olarak tüm hizmetlerimiz, en iyi bebek reklam şirketleri ile paralel olarak gerçekleştirilmektedir.

Bebek Ajansları Başvuru

En iyi bebek ajansları, denince akla gelen Çocuk Cast Ajans ve Bebek Ajans firmamız, basit bir ön başvuru sistemi ile çalışmaktadır. Online şekilde bilgilerin ve fotoğrafların gönderildiği sistem, cast direktörleri tarafından incelendikten sonra ailelere kısa sürede dönüş sağlanmaktadır. Siz de bebek model ve oyuncu adayınızın; bir bebek bezi reklamı, bir bebek giyim reklamı gibi projelerde yer alması veya bebek model katalog çekimi vb projelerde kendini göstermesini istiyorsanız online başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru Yap